Opigno Video App (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Group
ne: समूह

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
