Opigno Video App (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Group
nn: Gruppe

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
