Opigno Video App (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Video
pl: Wideo

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: Videos
pl: Filmy

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
