Opigno Video App (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: more
ar: المزيد

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Video
ar: فيديو

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
