Opigno Video App (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Weight
fr: Poids

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Video
fr: Vidéo

en: Apply
fr: Appliquer

en: « first
fr: « premier

en: last »
fr: dernier »

en: Offset
fr: Décalage

en: Save order
fr: Enregistrer l'ordre

en: Videos
fr: Vidéos

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal

en: Add video
fr: Ajouter une vidéo

en: Sort videos inside this course
fr: Trier les vidéos au sein de ce cours

en: The videos for this course
fr: Les vidéos de ce cours

en: Sort videos
fr: Trier les vidéos

en: Sort videos inside the course
fr: Trier les vidéos au sein du cours
