Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Edit
bg: Редактирай

en: Duration
bg: Период

en: Results
bg: Резултати
