Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་
