Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Status
eu: Egoera

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Results
eu: Emaitzak
