Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Score
fi: Tulos

en: Duration
fi: Kesto

en: Results
fi: Tulokset
