Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Edit
jv: Sunting

en: Score
jv: Skor

en: Results
jv: Kasilé
