Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Submit
kk: Жіберу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Results
kk: Нәтижелер
