Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان
