Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Submit
lt: Siųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Duration
lt: Laikas

en: Results
lt: Rezultatai
