Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Results
ps: پایلې
