Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Submit
tr: Gönder

en: Edit
tr: Düzenle

en: Score
tr: Puan

en: Duration
tr: Süre

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Opigno Apps
tr: Opigno uygulamaları
