Opigno Webex App (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Submit
uk: Надіслати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Score
uk: Вага

en: Duration
uk: Тривалість

en: Results
uk: Результати

en: Attendance
uk: Участь

en: Opigno Apps
uk: Додатки Opigno
