Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Submit
ar: إضافة

en: Edit
ar: تحرير

en: Score
ar: الدرجة

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Results
ar: النتائج
