Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Score
be: Адзнака

en: Duration
be: Працягласць

en: Results
be: Вынікі
