Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Edit
cs: Upravit

en: Score
cs: Skóre

en: Duration
cs: Trvání

en: Results
cs: Výsledky
