Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Title
de: Titel

en: Submit
de: Absenden

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Score
de: Punktzahl

en: Duration
de: Dauer

en: Results
de: Ergebnisse

en: Attendance
de: Teilnahme

en: Attended
de: Hat teilgenommen

en: Absent
de: Abwesend
