Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Submit
et: Sisesta

en: Edit
et: Muuda

en: Score
et: Tulemus

en: Duration
et: Kestus

en: Results
et: Tulemused
