Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Results
gu: પરિણામો
