Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Edit
he: עריכה

en: Score
he: ניקוד

en: Duration
he: משך

en: Results
he: תוצאות
