Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Score
hu: Eredmény

en: Duration
hu: Időtartam

en: Results
hu: Eredmények

en: Attendance
hu: Részvétel

en: Attended
hu: Részt vett
