Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Submit
id: Kirim

en: Edit
id: Sunting

en: Score
id: Skor

en: Duration
id: Durasi

en: Results
id: Hasil
