Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Status
it: Stato

en: Submit
it: Invia

en: Edit
it: Modifica

en: Score
it: Punteggio

en: Duration
it: Durata

en: Results
it: Risultati
