Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Submit
ja: 送信

en: Edit
ja: 編集

en: Score
ja: 得点

en: Duration
ja: 期間

en: Results
ja: 結果

en: Attendance
ja: 参加者

en: Attended
ja: 参加した
