Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Results
km: លទ្ធផល
