Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Score
kn: ಅಂಕ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: Start meeting
kn: ಸಭೆಯನ್ನು ಆರಂಭಿಸಿ.
