Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Edit
mr: संपादन

en: Results
mr: निकाल
