Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Edit
oc: Modificar

en: Score
oc: Marca

en: Duration
oc: Durada

en: Results
oc: Resultats
