Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Score
pl: Wynik

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Results
pl: Wyniki
