Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Submit
ru: Отправить

en: Edit
ru: Редактировать

en: Score
ru: Результат

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Results
ru: Результаты

en: Attendance
ru: Статус участия

en: Attended
ru: Подписан
