Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Edit
sk: Upraviť

en: Score
sk: Skóre

en: Duration
sk: Trvanie

en: Results
sk: Výsledky
