Opigno Webex App (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Edit
te: మార్చు

en: Duration
te: నిడివి

en: Results
te: ఫలితాలు
