Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Results
ast: Resultaos
