Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Score
da: Karakter

en: Duration
da: Varighed

en: Results
da: Resultater

en: Attendance
da: Deltagelse

en: Attended
da: Deltog
