Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: Edit
fr: Modifier

en: Duration
fr: Durée

en: Results
fr: Résultats

en: Attendance
fr: Participation

en: Attended
fr: A participé

en: Meetings
fr: Réunions
