Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Edit
gl: Editar

en: Score
gl: Puntuación

en: Duration
gl: Duración

en: Results
gl: Resultados

en: Attendance
gl: Estado
