Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Submit
hi: जमा करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Score
hi: स्कोर

en: Duration
hi: अवधि

en: Results
hi: परिणाम
