Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Submit
hr: Pošalji

en: Edit
hr: Uredi

en: Score
hr: Rezultat

en: Duration
hr: Trajanje

en: Results
hr: Rezultati
