Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Results
my: ရလဒ်
