Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Submit
fa: ثبت

en: Edit
fa: تدوین

en: Score
fa: امتیاز

en: Duration
fa: مدت

en: Results
fa: نتایج
