Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Status
pt: Estado

en: Submit
pt: Enviar

en: Edit
pt: Editar

en: Score
pt: Pontuação

en: Duration
pt: Duração

en: Results
pt: Resultados

en: Attended
pt: Admitido

en: Opigno Apps
pt: Aplicações Opigno
