Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Results
sl: Rezultati
