Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Submit
sv: Skicka

en: Edit
sv: Redigera

en: Score
sv: Poäng

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Results
sv: Resultat

en: Attendance
sv: Deltagande

en: Attended
sv: Deltog
