Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Edit
ta: மாற்று

en: Score
ta: மதிப்பெண்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Results
ta: முடிவுகள்
