Opigno Webex App (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Score
th: คะแนน

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Results
th: ผลลัพท์
