Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Results
bo: མཇུག་འབྲས
