Opigno Webex App (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Score
ca: Puntuació

en: Duration
ca: Durada

en: Results
ca: Resultats
